פיי-באק / Pay-back.co.il – ביקורת המלצות, חוות דעת והתנסות בשיטת קאשבק – החזר כספי של לאומי-קארד

הכל על האתר Pay-back.co.il /פיי-בק

פיי-באק/Pay-back של חברת אשראי 'לאומי קארד' הוא אתר המופעל על ידי Cashback.co.il (האתר המקיף ביותר ומהראשונים בתחום בישראל) והוא מציע ללקוחות כל הבנקים וכל חברות כרטיסי האשראי האחרות, את האפשרות לרכוש אונליין ב 119 חנויות (!!!) ולקבל עבור זה החזר כספי לחשבון הבנק/חשבון פייפאל/Paypal שלכם. כמו שאר אתרי הקאשבק, הוא עובד עם 'ארנק אלקטרוני' שצובר סכומי החזרים ובהגעה לסכום המינימלי – 100 ש"ח, תוכלו לבצע משיכה של הכסף אליכם.

לאומי קארד, פייבאק קאשבק

חברות כרטיסי אשראי כמו גם חברת כרטיסי האשראי 'לאומי-קארד', חולשות על עסקאות מקוונות רבות ומזהות את הצורך והאפשרות שלהן, לסייע ולתגבר את המכירות בעזרת שיטות כמו החזר כספי.

האתר מתחרה בשירות קאשבק מול שאר אתרי ההחזר הכספי עבור קניות אונליין בישראל ובעולם, אך התחרות הקרובה ביותר אליו, היא התחרות בין חברות כרטיסי האשראי. פיי-בק היה הסנונית הראשונה של חברות האשראי בתחום וכיום יש את חברת ישראכארט שפועלת ביחד עם אתר הסחר הסיני עליאקספרס להעניק עד 15% החזר כספי ברכישות באתר באמצעות הכרטיס הייעודי וחברות ויזה כאל/דיינרס שפתחו אתר קאשבק משלהן.

על אינדקס קאשבק-ים:

זהו דף מרוכז באינדקס 'קאשבקים' בנושא אתר Pay-bak.co.il /פיי-באק מבית 'לאומי כארד'.  קאשבק-ים הינו האינדקס החכם היחיד שסוקר ומבקר שיטות ואתרי קאשבק ברחבי האינטרנט העולמי והישראלי. הביקורות, חוות הדעת וההמלצות/התרעות, כולן מגיעות ממשתמשים, נסיינים ומבקרי שירות אונליין מאד מקצועיים שמסקרים כדי לספק ביקורת כנה ומהימנה על שירותי קאשבק מומלצים ברשת ומאפשרת לכם להינות משיטת הקאשבק המשתלמת באתרים הטובים ביותר.  

לביקורת, המלצה או סיפור מקרה אישים עם שירות האתר Pay-back.co.il /פיי-באק מבית 'לאומי כארד', אנא מלאו טופס ביקורת אתר אינדקס