קאשבק פלוס / Cashback-Plus.co.il – ביקורת המלצות, חוות דעת והתנסות בשיטת קאשבק – החזר כספי של ויזה כאל וחברי מועדון דיינרס

הכל על האתר Cashback-Plus.co.il / קאשבק +

קאשבק-פלוס / Cashback-Plus.co.il של כרטיסי האשראי דיינרס + ויזה כ.א.ל מופעל על ידי חברה חיצונית וכל הפעילות בו היא באחריותה בלבד. את המשפט המבהיל והלא מושך הזה קיבלנו מיד עם הכניסה לאתר, שניכר שנעשתה בו עבודת עיצוב בסגנון ב Material, אך המימוש המתאים למובייל כמו כפפה, נראה בגירסת הדסקטופ פרה ענקית בשביל כוס חלב. האתר מיועד למחזיקי כרטיסי אשראי מבית ויזה כאל או דיינרס ותיתבקשו להזין את המידע הזה מיד עם תחילת ההרשמה.

כאל קאשבק - cashback פלוס

את דריסת הרגל שלו בענף ההחזרים הכספיים – קאשבק עבור הזמנות שלכם אונליין ברחבי האינטרנט, מנסה לעשות האתר שהושק אחרון מבין המתחרים הישראלים הגדולים בתחום, באמצעות משיכת קהל לאחוזי החזרים כספיים גבוהים יותר משאר האתרים, אך נראה כי לאורך זמן, בכל אתרי הקאשבק, תקבלו פחות או יותר את אותם אחוזי החזר, עם תנודות קלות לטובה ולרעה בהתאם לחנות בה אתם רוכשים וההסכם שיש לאותו שירות קאשבק אליו אתם רשומים עם החנות המקוונת.

על אינדקס קאשבק-ים:

זהו דף מרוכז באינדקס 'קאשבקים' בנושא אתר Cashback-plus / קאשבק+.  קאשבק-ים הוא אינדקס חכם, הראשון והמוביל בישראל במבצע תכופות סקירות ומעניק ציונים/ביקורות וחוויות שימוש באתרי קאשבק ברחבי האינטרנט העולמי והישראלי. הביקורות, חוות הדעת וההמלצות/התרעות, כולן מגיעות ממשתמשים, נסיינים ומבקרי שירות אונליין מאד מקצועיים שמסקרים כדי לספק ביקורת כנה ומהימנה על שירותי קאשבק מומלצים ברשת ומאפשרת לכם להינות משיטת הקאשבק המשתלמת באתרים הטובים ביותר.  

לביקורת, המלצה או סיפור מקרה בנושא אתר Cashback-plus.co.il / קאשבק+ של ויזה כאל וכרטיס דיינרס, אנא מלאו טופס ביקורת אתר אינדקס