קאשבק זה אנחנו! אודות פורטל קאשבקים, האינדקס החכם לאתרי קאשבק

מה זה 'קאשבק' לרוכשים אונליין באיביי, עליאפקסרס, גרופון, בוקינג וכד'?

שיטת קאשבק/Cashback היא קודם כל שיטה שבה כל מוצר שתקנו, יעלה לכם בפועל פחות. בעזרת שיטת השיווק קאשבק, יכולים אתרים גדולים להציע לרוכשים החזר כספי דרך אתרי תיווך. האתר מרוויח קונים, הקונה מרוויח מחיר מוזל ואתר התיווך מקבל עמלה על התיווך. Win Win ואפילו Win.

'קאשבקים' הוקם כדי לרכז, לסקר ולהמליץ על אתרי קאשבק – החזר כספי בארץ ובעולם. החל מ'איבייטס' העולמי, דרך cashback.co.il בישראל ועד לאתרים קטנים או חדשים של הדואר, דיינרס, ישראכארט, ויזה ואחרים – הסקירה באתר כוללת ביקורות וחוויות אישיות, עדכונים שוטפים, חוות דעת של נסיינים והמלצות לקונים בחו"ל בעזרת אתרי קאשבק.

 

צוות האתר קאשבקים המסקר את אתרי קאשבק

ליקטנו עבורכם בפינצטה צוות כותבים קבוע ובנוסף אנחנו נארח כותבים אורחים

טלי – שופרית מנוסה, עם שלוש חנויות איביי, חנות באמאזון ועמוד שמככב ב Etsi, קונה ומוכרת בנשמה, מכירה את כל הטריקים והשטיקים שמאפשרים לה ובעצם לכולם לרכוש יותר מוצרים בפחות כסף. שווה לשמוע ממנה!

אריק – גאדג'טולוק מכור, כתב ותיק באתרי טכנולוגיה וחדשנות בעברית וגרמנית, מומחה לאבטחת מידע במקצועו ומכור לאליאקספרס בשעותיו הפנויות. את אריק נפגוש בסקירות והמלצות טרנדיות לחובבי הז'אנר.

ענת – לענת נתנו תקציב וזרקנו אותה למים העמוקים בהם מעולם לא שחתה. את צעדיה הראשונים בעולם הקניות אונליין היא עושה תחת חסותנו ומתנסה מדי יום ברכישות מיוחדות ושימוש אינטנסיבי בכל מערכות ה'קאשבק' בארץ ובעולם. ענת תספק לנו זווית מרעננת וראשונית על עולם הקניות אונליין ושיטת ה'החזר כספי' שנהוגה באתרי קאשבק.

 

חזון ומטרת פורטל ה-Cashback הראשון בישראל

כשהתחלנו לקנות באינטרנט, חיפשנו קופונים, דילים יומיים ומבצעים כפי שנהוג באתרי מסחר בארץ ובעולם.

שיטת ה'קאשבק' הביאה איתה משב מרענן של החזר כספי בלי מאמץ. ה'טירחה' היחידה שהגולשים נאלצים לעבור, היא כניסה לאתר ממנו מקבלים את הקאשבק ובו מתנהל חשבון ההחזרים הכספיים שלכם בדרך לאתר החנות והרכישה אונליין. צורך זה הצטמצם כאשר אתרי הקאשבק הגדולים והמובילים בארץ ובעולם החלו להציע אפליקציות סלולר ייעודיות ותוספי דפדפן שמזהים בעצמם את תהליך ההזמנה/ביקור באתר מסחר שבו אפשר לקבל החזר כספי והם שדואגים לביצוע 'קאשבק' בלי התערבות הגולש/ת.

יש הבדלים גדולים ברמת השירות, הקלות והמגוון הקיים בין אתרי קאשבק שונים בישראל ובחו"ל, אנו כאן כדי לעדכן, לסקור ולהמליץ.