אתרי קאשבק

פועלים קאשבק – האם זה אותו שירות Cashback שאנחנו מכירים?

התשובה הראשונה לשאלה על שירות 'פועלים Cashback' למשתמשי שירותי קאשבק אונליין ותיקים (כמו איבייטס קום בחו"ל / cashback.co.il ו/או פייבאק לאומי המקומיים), היא לא. השירות של פועלים קאשבק מזכיר אך לא עובד באותה שיטת החזר כספי הנהוגה באתרים הנ"ל ודומיהם אותם אנחנו סוקרים כאן במגזין אתרי הקאשבק המומלצים בארץ ובעולם.

איך עובד פועלים קאשבק / Cashback?

בבנק הפועלים יצאו לפני מספר בהצרה שסחפה את שוק ה'כוכבים' וההטבות לכיוון יצירתי יותר. בעזרת הפרזנטור מן העבר ארז טל, הביאו ב'פועלים' את בשורת ה'קאשבק' עבור קניות יומיומיות כביכול. השיטה נסובה סביב אותם בתי עסק העובדים עם בנק הפועלים וקיבלו חשיפה תמורת הנחה קבועה – מוזיאונים, בתי מרקחת, בתי קולנוע ובילוי, ספא, צימרים ועוד.

ההבדל העיקרי בין שירותי Cashback בישראל/בעולם לעומת קאשבק פועלים

בעוד שבאתרי קאשבק בישראל ובעולם הצרכן קובע את הקצב, המיקום, גובה התשלום ושולט גם באחוזי ההחזר (יכול לבחור מבין מגוון של ספקי החזר כספי כמו האתרים המוזכרים הנ"ל ואחרים), בשיטה של פועלים – ט.ל.ח ולכאורה – לא. בשיטת 'פועלים CASHBACK', קובע הבנק איפה תיקנו, באילו תאריכים, גובה הקנייה כמה החזר תקבלו ואיפה וכיצד תוכלו לממש אותו. באתרי קאשבק 'מקובלים', תוכלו למשוך את הכסף גם לחשבון Paypal אם יש ברשותכם, באתר של 'פועלים' ובשיטת פעילות ההחזר הכספי של פועלים, לא.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *