sony earbuds אוזניות אלחוטיות של סוני באתר גירבסט
צרכנות אונליין נבונה

סקירת מוצר מאתר גירבסט / GearBest : אוזניות אירבאדס סוני / Sony WF- 1000XM3

אסתטיקה ובריאות משתלבים היטב יחד. בעידן של היום, 2 הגורמים הללו נלקחים היטב בחשבון בהרבה מפעלים וחברות שמייצרים ומשווקים מוצרים חשמליים ומוצרים נלווים לכל בית אב.

אזניות אלחוטיות למשל, הופכות יותר ויותר למצרך מבוקש ופופולארי. אז איך בעצם שומרים גם על בריאות הלקוחות ובמקרה זה האזניים שלהם ובו בזמן גם מקפידים שהמוצר יהיה פונקציונאלי עבורנו ובעל מראה אטרקטיבי וקומפקטי ?

במיוחד עבורכם סקרנו מאתר gearbest את ה – Sony / סוני אירבאדס המובילים והחדשנים בתחום השמע:

אז כמו שהזכרנו בפתיח, אזניות אלחוטיות הופכות לבחירה הראשונה של הצרכנים בתחום ועל כן השיקה לאחרונה חברת סוני, מקבוצת אוזניות 'השמע האמיתי' האלחוטיות שלה, את הWF- 1000XM3. לדגם זה 7 סוגים שונים של אטמי אזניים לבידוד והפחתת רעש כמו גם סוללה מאריכת חיים – עד 32 שעות. האזנייה עשויה גומי איכותי שתורם גם ליציבות המכשיר על האזניים ולהלבשה המתואמת על האזניים שלנו. ה1000XM3 קל ונוח לשימוש בכל מצב בשל המבנה המיוחד וחלוקת המשקל המאוזנת.

באזניות של סוני מסוג זה, בסיס שליטה מעוגל ובו שליטהבאמצעות מגע. כשבצד שמאל יש כפתור ברירת מחדל ובו אפשרות לבטל את פונקציית הפחתת הרעש. ואילו בצד ימין של ה earmuffs, יש שליטה על התוכן. לחיצה קצרה על הכפתור שמשמאל מדליקה את צליל הסביבה וזאת כשהאוזניות עלינו ואין צורך בהסרתן כדי לתפעל את הסאונד. בנוסף, יש לדגם ה1000MX3 פונקציית התראת לבוש. כלומר, בלחיצת כפתור המערכת מזהה שהאזניות כבר לא עלינו והיא מבצעת פאוזה אוטומטית. לכשנחזור לשים את האזניות, יבוטל הpause בצורה אוטומטית. 

תיבת הטעינה של הדגם המדובר, מהודרת ופונקציונלית להפליא. לאחר הכנסת האוזניות אליה בתום שימוש, הן מוכנות לטעינה מהירה. לצורך הבנת הפעולה, נדלקים אורות במספר מוקדים. בסדקים של התיבה ובחזית שלה. הטענה כזו אורכת כ-8 שעות בכל פעם. לאחר הפעלת כפתור הפחתת הרעש, היא יורדת ל6- שעות בלבד. על ידי חישוב משך כולל של 32 שעות – ללא הפחתת רעש ו-24 שעות כולל, מסוגלת התיבה לספק 3 חיי סוללה מלאה נוספים!  יש גם אופצייה לטעינה מהירה של 10 דקות שמספיקה לשימוש בסיסי בן שעה וחצי.

תחתית המוצר מעוצבת בצורת קשת כך שלא ניתן להעמידה בצורה פשוטה על שולחן. מאידך, בסיס תיבת הטעינה הוא שטוח ועל כן ניתן פשוט להפוך את התיבה על השולחן וכך היא יכולה לעמוד יציבה ובטוחה.

יציאת הטעינה של ה1000XM3, השתנתנה לUSB -C, אך התיבה אינה תומכת בטעינה אלחוטית של QL כמו במכשירי סמסונג גלאקסי ומוצרי airpods חדשים לדוגמא. סוני, תאגיד הענק היפני בדר"כ יורד לפרטים הקטנים והחשובים. הוא לא פסח עליהם גם הפעם. הן בהיבט של איכות הסאונד והן בהיבט של הפחתת רעש.

ראשית, לסוני מנגנון HD מיוחד להפחתת רעש עם מעבד QN1 המכיל יכולות עיבוד שמע של 24 ביט. שנית, בשוק האוזניות האלחוטיות כיום, הWF- 1000XM3 מנצח בגדול את כל המתחרים ביכולת הפחתת הרעש שלו. החלק של התדר הנמוך במסנן נקי בהרבה משאר המוצרים המקבילים מהדור הקודם בסגנון TRACK AIR. 

גם בתחום איכות הצליל, ה1000XM3 לא נשאר מאחור. יש לו יחידת סליל נע של 6 מילימטר תומך מנוע שיפור קול דיגיטלי – DSEE HX, פרוטוקול בלוטות' 5.0 והוא תומך קידוד פיענוח AAC.  למרות שהמוצר לא מסומן ומקודד בקודים ובפרוטוקולי פיענוח וקידוד מתקדמים נוספים הנפוצים בשוק, ביצועי הקול שלו עדיין מהמובחרים. כך שגם בתחום ביצועי הסאונד, ניתן לומר שהWF הנוכחי עומד בכבוד בשורה הראשונה של אוזניות אלחוטיות.

בנוסף , הדגם הנוכחי מראה ביצועים מרשימים למדי לא רק בהאזנה שגרתית למוזיקה אלא גם בצפיית וידאו ובמשחקי מחשב ומולטימדיה.

אם אתם רוצים להנות מאיכות שמע מקסימלית, יכולת ניטרול רעשים אישית ועוצמתית, איכות בלתי מתפשרת ומותג מוביל בעולם, הבחירה באירבדס של סוני היא הנכונה עבורכם.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *