תוסף קאשבק לדפדפן
News בחירת העורכים צרכנות אונליין נבונה

תוסף קאשבק לדפדפן – השוואת תוספי החזר כספי

אחרי שהציגו לנו את האפשרות לעבור דרכם כדי לקבל החזר כספי, מביאים אתרי קאשבק ברחבי העולם ובארץ את הבשורה אלינו לדפדפן – אם עד עתה פיספסתם קאשבק בגלל עצלות או שפשוט שכחתם לעבור באתר קאשבק לפני רכישה, בעזרת התוספים עליהם נרחיב ואותם נשווה – זה לא יקרה.

מה זה תוסף קאשבק לדפדפן?

תוסף לדפדפן, מאפשר לאתר הקאשבק אליו אתם רשומים, לזהות כי אתם עומדים לרכוש מוצר שעליו אתם זכאים לקבל החזר כספי. בצורה כזו, אתם גם חוסכים מעצמכם את הצורך לעבור באתר הקאשבק (דרך חשבונכם) לפני כל קנייה ובעיקר – נמנעים ממצב שבו בגלל שיכחה או פיספוס טכני אתם לא מקבלים החזר כספי. התוסף מזהה כאמור גלישה לאתרי איביי, בוקינג, הוטלס, עליאקספרס ואתרים רבים נוספים ברחבי הארץ ובעולם, אשר מעניקים החזר כספי לרוכשים דרכם.

איזה תוסף קאשבק לדפדפן הכי טוב?

לקחנו ל'נסיעת מבחן' שלושה תוספי דפדפן והמסקנה הטכנית הברורה היא שהתוסף של Cashback.co.il עושה את העבודה הטובה ביותר. כיצד מדדנו את התפקוד?
א. קלות ההתקנה והההפעלה.
ב. האם התוסף התריע בכל אתר שבו גלשנו או רק באתרים שבאמת היינו זכאים לקאשבק?
ג. יציבות.
מבחינת התקנה והפעלה, כולם דומים. גם בביצועים, גילינו שברוב המקרים, התוספים מתריעים בדיוק על אותם מקומות, אתרים ומוצרים – עם יתרון קל לשניים מהשלושה, שהצליחו לזהות הזדמנויות לקאשבק, גם כשגלשנו דרך המלצות ואתרים שמציגים פריטים מתוך אתרים שמזכים בקאשבק – משימה טכנית לא פשוטה ומרשימה.
מה שהכריע את הכף לטובת התוסף של אתר קאשבק הישראלי (אפילו על פני איבייטס העולמי) זו היציבות. כל שאר התוספים קרסו בצורה מוזרה בתנאי גלישה שונים. מערכת האתר ממליצה לבדוק היטב את התוספים של השירות קאשסבק אליו אתם רשומים ולהשוות אותם לתפקוד בשירותים/אתרים אחרים, כדי לא לפספס אף קאשבק!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *