יתרונות וחסרונות אתרי קאשבק צרכנות אונליין נבונה

Pros & Cons קאשבק-פלוס / Cashback-Plus.co.il יתרונות וחסרונות

באתר הקאשבק של שיתוף הפעולה בין דיינרס וכרטיס האשראי 'ויזה כאל', ניכר כי הושקעו כספים רבים – באפיון, בעיצוב, בנסיונות החדירה לשוק הרווי ממילא ובתחרות שהם מציגים מול האתרים הדומים להם מבית ישראכארט/לאומי קארד וכד'. ביחרו מבין היתרונות והחסרונות את הסעיפים החשובים לכם ותבחרו את שירות ההחזר הכספי עבור קניות אונליין המתאים ביותר לכם:

יתרונות בולטים של אתר קאשבק-פלוס / Cashback-Plus.co.il מבית דיינרס ו-ויזה כאל:

מבין יתרונות השירות 'קאבשבק+' ניתן לציין את מגוון החנויות, שירות הלקוחות העשיר ואת התכנים המתעדכנים (בעיקר בפייסבוק הרשמי של קאשבק-פלוס, חבל שלא באתר עצמו שם כמעט כל חנות מפנה לאותה כתבה). כמו כן, באתר תמצאו מדדי כניסה, דירוג ופופלאריות של אתרי המסחר השונים, שיטה נוחה וחשובה לחסרי ניסיון בהזמנות אונליין בעולם ובישראל.

חסרונות בולטים של אתר קאשבק-פלוס / Cashback-Plus.co.il של כאל ודיינרס:

רשימת החסרונות של האתר ארוכה מהרגיל. לאחר שהצלחנו לנחש היכן מתחילים בהרשמה, היא הייתה ארוכה ומתישה מהרגיל (נאלצנו לגלול המון ולהוסיף עוד חמישה קליקים מיותרים בבחירת תאריך הלידה מתוך רכיב ייעודי לא נוח בעליל). לא קיבלנו מתנה של 5$/10ש"ח או כל מענק אחר שמקובל באתרי קאשבק.

היעדרם של מוצרים תחת החנויות הפופלאריות, פוגע בשירות האמיתי של אתרי קאשבק כפי שמקובל בעולם ובישראל (בעיקר על ידי מכתיבי המהלכים בשוק כמו האתר הראשון בתחום Cashback.co.il המציע שלל קופונים עדכניים, מוצרים יומיומים ומוצרים מומלצים במיוחד עבור משתמשיו). כן מצאנו באתר מספר קטן של מוצרים, עם רמת פירוט בסיסית וקישור כללי.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *